O klubu

Kdo jsme

Galibi je vysokoškolský gay-lesbický spolek, působící jako zájmový klub Studentské unie ČVUT v Praze a externí klub Studentské unie ČZU. Klub je určen pro studenty všech vysokých škol, ale našich aktivit se mohou účastnit také absolventi a jejich přátelé.

Jsme klub, který stmeluje studenty, absolventy a jejich přátele z gay/lesbické komunity. To ovšem neznamená, že bychom byli spolkem uzavřeným. Členem se může stát každý, komu se naše aktivity líbí a má zájem se jich účastnit, nebo se na nich podílet. Naším hlavním cílem je vytvořit pro naše členy přátelskou atmosféru a prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a nabídnout gay studentské minoritě a gay-friendly osobám možnost trávení a využití volného času.

Snažíme se pořádat široké spektrum aktivit tak, aby si každý mohl vybrat podle svých zájmů. Při příznivé předpovědi počasí vyrážíme na celodenní výlety do okolí Prahy. Druhá středa v měsíci je vyhrazena pro pravidelná setkání (v letních měsících měníme posezení v klubech za piknik), poslední pondělí v měsíci se scházíme při hraní deskových her. Mezi pravidelné aktivity patří i plavání a fotbal, několikrát za rok si vyzkoušíme i bowling, případně lasergame. K větším akcím klubu pak patří Galibi party.

Galibi dříve pořádalo pravidelné outdoorové aktivity pod heslem Galibi outdoor. Veškeré akce nyní naleznete pod heslem Go Outdoor. Kluci pořádají především cyklovýlety, pěší turistiku a lyžování. Naleznete je na stránkách go-outdoor.cz

Rádi bychom vás tedy pozvali mezi nás ostatní a doufáme, že naše akce pro vás budou podnětem k dalšímu setkávání.

Lucka Bartůňková

předsedkyně klubu, Deskovky, lucka@galibi.cz

galibi-kontakty-lada

Láďa Lázňovský

člen představenstva, lada@galibi.cz

Daniel Mencl

člen představenstva, daniel@galibi.cz

 

Katka Zapletalová

členka představenstva, katka@galibi.cz

 

Martin Jan Kašpar

člen představenstva, plavání, martin@galibi.cz

 galibi-kontakty-vasek

Václav Starý

člen organizačního týmu, Deskovky, vasek@galibi.cz

 marcel-soukenik-galibi

Marcel Soukeník

člen organizačního týmu, marcel@galibi.cz

 jirka-kysilka-kontakt

Jirka Kysilka

člen organizačního týmu, Chaloupka, herby@galibi.cz

petr-svec-galibi

Petr Švec

člen organizačního týmu, petr@galibi.cz

 fanda-jaks-galibi

Fanda Jakś

správce webu, fanda@galibi.cz