26 Srp

Galibi se zúčastnilo Prague Pride 2013

Věnovat jeden týden zábavě a bouřlivému veselí, takový byl jeden z hlavních cílů pořádané akce Prague Pride 2013 konané v Praze již potřetí. Po vzoru obdobných akcí v zahraničí se i k nám vrátil bujarý průvod ulicemi hlavního města. Úspěšný třetí ročník Prague Pride byl věnován komunitě LGBT a všem, kteří se problematiku gayů a leseb zajímají. Náš studentský klub na této akci nesměl chybět a obohatil svou účastí komunitní pestrost průvodu. S úsměvem na tváři a za znění taneční muziky jsme se vydali společně s přáteli a příznivci směrem na Letnou. Vztyčenou vlajkou Galibi jsme dávali veřejně na vědomí, že i studenti a studentky odlišné sexuální orientace mají v rámci ČVUT svůj společenský klub.

Počasí nám letos všem přálo. Na Letné jsme v rámci souběžně pořádaného JarmarQu postavili svůj stánek, kde jsme zájemce informovali o našich aktivitách a pořádaných akcích. Volně v prodeji byla bílá klubová trička a barevné odznaky. Pokud máte zájem o některou z těchto věcí, neváhejte nás kontaktovat.

Galibi Prague Pride 2013

Galibi na Prague Pride 2013

Letošní ročník Prague Pride běžel s podtitulem „Jdeme s pravdou ven“, tématem byl tudíž Coming out. V návaznosti na to se tentýž týden ve středu v Klubu a galerii 21 uskutečnila výstava Průkopnici své doby

Banner Průkopníci své doby

Banner k akci Průkopníci své doby