24 Bře

10. Pražský Majáles – QUEERZONE

queerzone_friends_29_3_mensiRok se s rokem sešel a je to tady – Pražský Majáles 2014! Největší oslava studentského a post-studentského života v ČR. Letos je připraveno mnoho novinek. Tou nejdůležitější novinkou je QUEERZONE, kterou pro vás připravují vysokoškolské kluby Galibi a Charlie.

Pod heslem „Zahříváme Majáles“ se pokusíme představit LGBT komunitu dalším lidem. V rámci programu nás čeká Opening párty v sobotu 29.3.32014 v klubu Friends (http://www.galibi.cz/event/10-prazsky-majales-opening-party-queerzone/), dále pak různé akce v průběhu měsíce duben, které se neobejdou bez účasti zástupců Queerzone (stavba májky, výstavy, párty – viz. stránky Pražského Majálesu). Celý festival vyvrcholí 30.4.2014! V tento skvělý den nás čeká průvod Prahou a bude pokračovat do hlavního epicentra oslav. Na letišti v Letňanech na vás bude čekat velké studentské město, International island, Queerzone a hlavně skvělý hudební program s Tomášem Klusem, Divokým Billem, UDG, Chinasky, MIG 21, Monkey Business a mnoho dalších!

Každý kdo chce získat lístek, tak ať se obrátí na představitele klubu a ti mu ho zajistí za stabilní cenu 450 Kč až do hlavního festivalového dne – 30.4.2014! Využij tuto příležitost a pojď podpořit komunitu, slavit s námi a ZAHŘÍVAT MAJÁLES!