30 Kvě

Jak se stát Galibákem

Pokud se chceš seznámit s naším kolektivem, či se přímo stát Galibákem, není nic jednoduššího, než přijít přímo na jednu z akcí, které pořádáme. Druhá středa v měsíci je vyhrazena pravidelným setkáním, ostatní středy chodíme plavat do Podolí nebo na Šutku, ve čtvrtek hrajeme malou kopanou a poslední pondělí v měsíci se scházíme při hraní deskových her. Mimo providelné akce pořádáme i (podle počasí) výlety, hrajeme bowling, relaxujeme na chatě, apod. Aktuální info zjistíš z kalendáře na těchto stránkách, případně si přidej do svého Google kalendáře info@galibi.cz

Na akci pak najdi někoho v triku s Galibi znakem, a řekni mu, že jsi zde poprvé. Tento člen tě rád uvede mezi nás a odpoví na jakoukoli otázku o našem klubu.

Pokud si netroufáš přijít sám „na slepo“ mezi partu neznámých lidí, je tu i druhá možnost – stačí, když kontaktuješ jednoho z našich Galibi buddies – členů Galibi, kteří ti rádi odpoví na jakoukoli otázku ohledně toho, jak to chodí v našem klubu, jak vypadají akce, nebo tě na ni rovnou rádi doprovodí a představí tě dalším členům. Svého buddyho si můžeš vybrat buď náhodně (všichni kluci jsou milí a ochotní ;-), podle druhu akce, na kterou chceš přijít, nebo čistě podle sympatií.

Tomáš

Najdeš ho všude tam, kde se něco děje – v baru, bazénu i na výletě. A to vždy s úsměvem :-)
FB: https://www.facebook.com/tomas.tenora.9

Láďa

Náš bývalý předseda, takže o klubu se od něj dozvíš první poslední :-)
He’s also a good choice for non-czech speakers.
FB: https://www.facebook.com/ladislav.laznovsky