• Společně zažijeme víc

Kdo jsme?

Galibi je vysokoškolský LGBT+ klub Studentské unie ČVUT v Praze. Klub je určen nejen pro studenty vysokých škol, ale také pro absolventy, jejich přátele a pro každého, kdo nerad zažívá nudu a rád se zapojí do LGBT+ komunity.

Členem se může stát každý, komu se naše události a akce zamlouvají a má zájem se jich účastnit, nebo se na nich podílet.

Naším hlavním cílem je vytvořit pro naše členy přátelskou atmosféru a prostředí, ve kterém se budou cítit dobře a bezpečně. Nabízíme možnost trávení a využití volného času. Snažíme se pořádat široké spektrum aktivit tak, aby si každý mohl vybrat podle svých zájmů.

Při příznivé předpovědi počasí vyrážíme na celodenní výlety do okolí Prahy. Každá druhá středa v měsíci je vyhrazena pro pravidelná setkání (v letních měsících měníme posezení v klubech za piknik). Poslední pondělí v měsíci se scházíme při hraní deskových her.

Pořádáme také pravidelné sportovní aktivity (volejbal, plavání a fotbal). Několikrát za rok si vyzkoušíme i bowling, případně lasergame.

Spolupracujeme s dalšími LGBT+ spolky ať už pořádáním několika společných akcí nebo vzájemnou propagací událostí.

Rádi bychom Vás tedy pozvali mezi nás a doufáme, že naše akce budou podnětem k dalšímu setkávání.

Jan Rozkošný

předseda, člen představenstva